Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie na Wydziale Farmaceutycznym na kierunku Kosmetologia obroniłam pracę magisterską. Wcześniej, solidną podbudowę praktyczną zdobyłam w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu.

Równolegle pielęgnowałam zamiłowanie do muzyki, doskonaląc wiedzę i umiejętności pod kierunkiem wybitnych Pedagogów i Muzyków, najpierw w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu, a następnie na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

 

Choć zawód muzyk-kosmetolog wydaje się być nietypowym połączeniem – w rezultacie zdobyte doświadczenie pomogło mi doprecyzować kierunek zainteresowań zawodowych oraz ukształtować cechy niezbędne w obecnej pracy.

Wrażliwość na piękno i detale, cierpliwość oraz precyzja – idealnie odnalazły swoje odzwierciedlenie w podejściu do profesji kosmetologa. Swoje zawodowe kompetencje regularnie doskonalę, biorąc udział w konferencjach i warsztatach, organizowanych m.in. przez renomowany w Polsce i na świecie ośrodek szkoleniowy Star Lash Academy.

+48 602 184 889

Preferuję kontakt sms

studioagnes.biuro@gmail.com

ul. Przemysłowa 28/1, Poznań

Praking na posesji

}

Godziny przyjęć:

Ustalam indywidualnie z Klientkami